İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde bize başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, bize bildirerek Aras Kargo’ya “Karşı Ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.
– Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.
– Kargoda ambalajı kırılmış, iade edebilirsiniz.
– İade gelen ürünler kontrol edilir, tartılır. Gelen ürün miktarı tespit edildikten sonra iade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

İade gönderirken kargo bedeli ödeyecek miyim?
– İadenizi Aras Kargo ile kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Gönderinin Aras Kargo dışında başka bir kargo firması ile gönderilmesi durumunda gönderi ücreti müşterimize aittir.

Hangi ürünlerin iadesi yapılmamaktadır?
– Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, aşağıda isimleri bulunan, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ve hızlı bozulan ürünlerdir. Tüm süt ve süt ürünleri grubuna ait gıdalar. Peynir çeşitleri, yoğurt çeşitleri, tereyağ, biberli ekmek, katıklı ekmek, oruk, börek ve künefe gibi ürünlerin iadesi alınmamaktadır.

Ödemem ne zaman iade edilecek?
– Ürünlerin tarafımıza ulaşmasından ve iadenizin onaylanmasının ardından 3 iş günü içerisinde sipariş tutarı hesabınıza ödeme yönteminizle aynı olacak şekilde iade edilmektedir. Ücret iadenizin hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın sorumluluğundadır.

Haber bültenine başarıyla abone oldunuz.

İsteğinizi göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Semir Eraslan will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.